Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Dodaj do ulubionych

  KULA DYSKOTEKOWA DISCO BALL 30CM

  45,00 

  Kula dyskotekowa disco ball o średnicy 30cm. Klasyczna  kula lustrzana o średnicy 30 cm w kolorze srebrnym. Kula najlepiej prezentuje się z odpowiednim oświetleniem skierowanym bezpośrednio na kulę. To świetny gadżet na imprezę w domu lub do klubu, wieczór panieński i kawalerski czy 18tkę! Średnia kula lustrzana, bez której nie może odbyć się żadna impreza….

 • Dodaj do ulubionych

  KULA DYSKOTEKOWA DISCO BALL 15CM

  10,00 

  Kula dyskotekowa disco ball o średnicy 15cm. Klasyczna  kula lustrzana o średnicy 15 cm w kolorze srebrnym. Kula najlepiej prezentuje się z odpowiednim oświetleniem skierowanym bezpośrednio na kulę. To świetny gadżet na imprezę w domu lub do klubu, wieczór panieński i kawalerski czy 18tkę! Średnia kula lustrzana, bez której nie może odbyć się żadna impreza….

 • Dodaj do ulubionych

  KULA DYSKOTEKOWA DISCO BALL 20CM

  30,00 

  Kula dyskotekowa disco ball o średnicy 20cm. Klasyczna  kula lustrzana o średnicy 20 cm w kolorze srebrnym. Kula najlepiej prezentuje się z odpowiednim oświetleniem skierowanym bezpośrednio na kulę. Wykonana jest z małych, kwadratowych lusterek i posiada zawieszkę montażową do podwieszenia kuli. To świetny gadżet na imprezę w domu lub do klubu, wieczór panieński i kawalerski…